Cenově dostupné denní rtěnky pro návštěvníky vysokých škol

February 1, 2023 0 Comments

Někdo skutečně řekl: „Dívky nikdy nemohou mít dostatek rtěnek“. Co však, když jste líčení milující vysokoškolské kuřátko, jehož rozpočtový plán vždy saje? Ne, nevyžadujete si pohřbít své jako nádherné barvy rtů, protože pro vás existují velké nabídky denních možností rtěnky, které jsou ceny za Rs. 300.
Zde je 10 nejdostupnějších značek rtěnky, které mohou působit jako váš BFF během vašich vysokoškolských dnů
Takže pokud máte omezené kapesné peníze, můžete mít stále docela pout, s těmito nejdostupnějšími značkami rtěnky uvedené níže.

1. Elle 18 Color Pops
Řekněte nejdostupnější sbírku rtěnky pro College Wear a také nic nemůže porazit Elle 18, doslova. Barevná odrůda této značky zahrnuje až 40 svůdných odstínů, které jsou dokonalými kombinacemi přitažlivých barev a zvlhčujícího kakaového másla. Jednoduchá dostupnost z něj rovněž činí mimořádně prominentní možnost mezi dospívajícími holky.
Populární odstíny: docela broskev, rezavý, bonbóny, skořice, korálová romantika
Cena: Rs. 120

Zdroj: pinterest.com2. Elle 18 Color Boost
Ať už je to rtěnka nebo lesk na rty, 10 úžasných odstínů z odrůdy Color Boost od Elle 18 může pro vaše polibky nabídnout úžasný výbuch barev. Navíc jedinečný vzorec pomáhá pokračovat ve svém dramatu na rty po dobu 6 hodin, non-stop! Rovněž zahrnuje extrémně zvlhčující vnitřní jádro kakaového másla, díky čemuž je produkt měkký i krémový.
[Také si přečtěte: Berry Lipstick]

Populární odstíny: Hollywood Pink, Primrose Blush, Red Passion, Hyper Orange, Miss Pink
Cena: Rs. 150

Zdroj: pinterest.com3. Maybelline Color Sensational Moutness Extrémní
Maybelline New York má neuvěřitelnou sbírku cenově dostupných denních rtěnek pro indickou kůži zvanou Color Sensational Wedness Extreme, která je nabízena v 16 podmanivých odstínech. Nyní získejte vlhké rty s vestavěným balzámem, dostatečným zabezpečením slunce s SPF 15 a jemným krémovým až nádherným třpytivým povrchem po celou dobu, zatímco si hrajete s barvou rtů.
Populární odstíny: Coral Pink, Brick Rose, kaštan, zaprášená lišta

Populární odstíny: Red Rush, Choco Latte, Ruby Twilight, Crushed Candy, Orange Icon
Cena: Rs. 299
Zdroj: tipsandbeauty.com5. Tváře jdou stylové rtěnky
Pokud jde o získání super holčičí rtěnky za rozumné ceny, je stylová odrůda Go Faces Canada skutečnou spolehlivou volbou. S řadou krásně pigmentovaných odstínů má perfektní denní rtěnku pro slušnou pleť až střední tón pleti až do zaprášeného tónu. Vyzkoušejte ruce na super krémových barvách rtů pro elegantní i přirozený vzhled.
[SC: Mediad]
Populární odstíny: Tango, Candy Floss, lískové ořech, Mulberry Slush, Flamboyant Fuschia
Cena: Rs. 249
6. Lakme obohacuje saténové rtěnky
Lakme obohacuje barvy saténových rtů, jsou klasické, živé i kapesní. Nemůžete však pomoci, jako jsou těch 40 okouzlujících denních odstínů rtěnky pro jejich vhodnosti pro všechny typy pleti, fantastickou barevnou výplatu a hladké stylové obaly. Vzhledem k tomu, že jsou bohatí na vitamín E a olivové extrakty, mají také máslovou měkkou strukturu, která poskytuje saténovou hladkou povrch.
[Číst také: nejnáročnější značky rtěnky]
Populární odstíny: P149, P154, P135, R352, M427
Cena: Rs. 260
Zdroj: WordPress.com7. Ultra vlhká rtěnka bohatá na pouliční nošení
Značka Street Wear je ještě jednou horkou preferovanou dospívající, která nabízí spoustu možností pro rtěnku pro návštěvníky vysokých škol za výrazně nízké ceny. Obsahují bambucké máslo a vitamíny, které udržují rty zcela zvlhčené po celý den a bez námahy se pohybují. Naopak, perlový materiál přispívá k přirozenému lesklému povrchu.
Populární odstíny: Berry Berry, Peachy Sizzle, Pink Champagne, Xoxo, Mystic Mauve
Cena: Rs. 220
Zdroj: WordPress.com8. Velvet Matte Lipsticks colorbar
Tyto barvy rtů s vitamínem E-E-bohatým z barevného panelu mohou vašim rtům poskytnout Srbská fotbalová reprezentace Dres zcela novou dimenzi se sametovou hladkou texturou. Zahrnují jedinečnou formulaci dvou v jednom, která udržuje rty měkké i pružné a zároveň poskytuje nádherný dlouhodobý matný povrch. stejně jako předpoklad co? Nákladová značka těchto lippies je překvapivě nízká!
Populární odstíny: Hot Hot Hot, Peach Crush, Tajně růžová, návyková purpurová, přes vrchol
Cena: Rs. 299
Zdroj: blogspot.com9. Lotosové byliny Senegalská fotbalová reprezentace Dres čisté barvy
Co takhle ošetřením rtů některými čistými bylinnými barvami rtů cenově dostupným způsobem? Lotus Herbals přišel s výživnou směsí Jojoby a Aloe Vera ve své čisté barvě rozmanitosti rtěnek, což je pro teenagery velmi atraktivní. Jděte chytit jeden, pokud máte požadavek na hladkou a bohaté barvy rtů, abyste Wolverhampton Wanderers Dres přidali svůj oomph faktor jako stylová vysokoškolská dívka.
[Také si přečtěte: odstíny rtěnky korálů]
Populární odstíny: Peach Crème, Coral Rose, Kiss Orchid, Pink Blush, Rosewood
Cena: Rs. 245
Zdroj: pinterest.com10. Avon prostě docela barevné blažené rtěnky
Přestože jsou nabízeny pouze se zástupci Avon, tyto prostě barvy rtěnky jsou SUnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *