Trend pro atleisuru v roce 2020: Prvotní velkoobchodní producent oděvů oděvu dbe na vědomí!

July 1, 2022 0 Comments

Trend Athleisure v roce 2020: Prvotní velkoobchodní výrobce oděvů fitness dbet!
15/12/2019, zveřejnil Alanic Global
Myslíte si, že nošení vaší tělocvičny je omezeno pouze na vaši tělocvičnu? No, bylo by to docela nespravedlnost pro vaše trendové nošení tělocvičny, kdyby taková norma byla použita pro nedávný trend míchání atleticismu s volným časem a lenošením, vzali svět bouří. Od Rihanny a Beyoncé po Pharrell Williams – každý byl všude viděn sportovní sportovní oblečení. No, i když můžete utratit tisíce liber a dolarů, abyste si získali ideální oblečení v sportu, pokud se nás zeptáte, požádáme vás, abyste to udrželi snadné, ale ohromující. Athleisure je novým názvem pro příležitostnou módu a v USA vytváří vlnící se efekt mezi milenci fitness a milovníky módy.

Zde jsou některé z triků, abyste se dostali ideálním oblečením pro atleisuru, aniž byste měli prakticky roztrhnout zůstatek na bance –

Vše, co potřebujete, je pár černých jógových kalhot: černé oříznuté hubené kalhoty jógy vyslovují pohodlí a relaxaci. Nyní můžete také nosit tyto oříznuté jógové kalhoty mimo tělocvičnu. Prostě to spojí s pytlovým odpalištěm a oblékněte si pohodlný pár plochých balerínů nebo pár tenisek. A je to. Jděte na ten příležitostný nedělní brunch nebo hangout se svými přáteli tím, že jste odlišní a vypadají chytře, příležitostné, ale jinak!
Vydejte své barevné punčocháče: Barevné punčocháče již nejsou implikovány tak, aby do svých světských tělocvičny přidaly pomlčku barvy. Ale nyní je můžete nosit s vašimi elegantními monotónními tuniky pro dívčí noc, nebo to spojit s jasným, pytlovým tričko pro ideální piknik se svými přáteli. Ačkoli byty jsou mnohem výhodnější, můžete také jazz svůj vzhled také jasnými vysokými podpatky! Získejte nejlepší punčocháče u velkoobchodních výrobců módních oděvů nejblíže k foukání.
Přidejte topy na zip do svého šatníku: Tops ZPIP ve způsobu, jakým jsou track obleky, jsou dnes docela vztek. Umožňují vám vypadat chytře a fit, zatímco současně budete vypadat stejně pohodlně a uvolněně. Můžete to spojit se svými běžnými džíny – nebo roztrhanými, aby vypadali mnohem elegantnější – nebo dokonce s vašimi povlečenými kalhotami. Záměrem je vykreslit se jako velmi pohodlný s postojem I-Don’t-Care–Otothes a zároveň dělat skvělé módní prohlášení na cestách! Můžete získat ty nejlepší za skvělé ceny u velkoobchodních fitness oděvů nejblíže k vám!
Používejte tenisky nebo plátno po celý den: tenisky nebo sportovní boty již nemusí být používány v tělocvičně ani ve sportovní aréně. Nyní je můžete nosit celý den – ať už s džíny nebo punčochami a pytlovými odpališťmi, nebo na zip a džíny. Vypadají neformální, ale vždy velkolepý!

Štítky:
Výrobci módních oděvů
Výrobci fitness oděvů
Výrobci fitness oděvů
Velkoobchodní módní oblečení
Velkoobchodní výrobci módních oděvů
velkoobchodní fitness oblečení
Výrobci velkoobchodních fitness oděvů

0 0 hlasů
Hodnocení článků

Přihlásit se

Označení

Název*

E-mailem*

URL webu

Označení

Název*

E-mailem*

URL webu

0 komentářů

Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *