Aaron Andrews Clothing – The Whitetail Collection

June 17, 2022 0 Comments

Aaron Andrews Clothing byl založen na kolejích Northern Illinois University. Linka oděvů si přeje přivést do metropolitního oděvního průmyslu dech čerstvého vzduchu. Funkce značky je motivovat vás k dosažení vašich snů tím, že odkazuje na zkušenosti majitele v sousedské službě. Jmenuje se Aaron Westbrook a je odhodlán dát vašemu zájmu důležitost a hodnotu poskytování zpět do sousedství a inspirovat mládež a také vrstevníky, aby snít obrovské a také mít odstranění vize o vašem účelu.
Řada oděvů inspirovala Aarona, aby byl hostujícím řečníkem na různých sousedských akcích, včetně rady African American Heritage Board of Aurora, a také aby jeho neustále půjčoval jeho

Je čas motivovat účastníky na své bývalé střední škole Grangerovi v Auroře. Veškeré úsilí o změnu v sousedství s jeho obchodem ho vedlo k tomu, aby byl uznán jako fenomenální chlap roku (2011) v jeho rodném městě Aurory a také zajistil nominaci jeho univerzity jako kdo mezi mezi nimi Studenti: Vysoké školy a univerzity po ukončení studia. Zapojení Aaronovy do této oblasti je nad rámec závazku – je to sociální závazek a péče o budoucnost příštích generací. Mluví před řekou a také chodí po procházce!
Oděv Aaron Andrews byl uveden v mnoha publikacích včetně školních novin; Northern Star, School Magazine; Lifeline, na internetových blogy; Stylistická vize,

Stayfreshonline, stejně jako Thegoodiebag Kingston. „Mnoho oděvů obchodních log na košilích s různými grafickými dopady a telefonním volání a design … v těchto dnech neexistuje žádný základní význam ani nápad,“ uvádí Aaron v rozhovoru v roce 2010. “
Očekává se, že se linie oděvů rozšíří do dalších aspektů trhu a učiní oděvy celosvětovou značkou. Netřeba uvádět, že Aaron chce udělat trvalé vnímání módy i v komunitě, ze všeho nejvíce tím, že je příklad, který stojí za to následovat.
Whitetail Signature Crewluxury GoodsLittle Leaguewhitetail Signature Crewneckthe Whitetail Collection je nová podpisová linka se zralým stylem a jemné výběr barev, které poskytují zdarma kousky všem skříní. Každá košile poskytuje zprávu s všestranností, nezapomíná na důležitost vysoce kvalitního šatníku – styly vypadají mladistvě, dobře provedené a vyhledávací kniha je prostě vynikající pro poskytnutí konceptu o metropolitním stylu, který Aaron Andrews Clothing může dát šatní skříň . Dva styl, který se mi líbí, jsou „Dreamcatcher“ a také logo „Whitetail“. Ceny mě naprosto překvapily: nejnáročnějším produktem je Crewneck s 35 $, což se zdá být docela slušné.
Luxusní zboží LeaguewHitetail Logo Shirtwhitetail Logo: Úplné vydání loga sbírky Whitetail, AA Deer. Toto logo vyrobené ve spolupráci se Styles od Gauntyho a bere motivaci z prvního loga představujícího Little A ‘v očích jelena a také větší A pro výrobu úst.
Dream Catcherdream Catcher: Jeden přírůstek do „Dream Series“. Tento zralý styl čerpá motivaci z nativního indického artefaktu, který ukládá sny, až dojde k uskutečnění. Elegantní dva barevné tisk představující značku a sbírku Whitetail byl založen v exkluzivním partnerství se Styles od Gaunty.
Dream Chaserdream Chaser: Úplné první vydání v „Dream Series“ je ovlivněný kus, který obsahuje běžec trati, který přechází na povrchovou linii a dosahuje svého cíle vyhrát závod; Aby bylo možné dosáhnout, musí snít. V tomto létě znovu uvolňují styl snů ve stejných nabízených barvách (bílá, korálová, světle modrá). Vyrobeno v další exkluzivní spolupráci se Styles od Gaunty.
Spojte se s Aaronem Andrewsem Aapparelem s Facebookem, Twitterem a Pinterestem pro okamžité aktualizace o lince i propagaci! Stejně jako pro ty z vás, kteří neustále kontrolují váš Instagram, je můžete objevit na @AaronandrewSapparel.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *