20 Vynikající výhody ekologických jablek pro vlasy, kůži i zdraví a wellness

September 26, 2022 0 Comments

Jste fanouškem červených jablek? Doporučujeme, abyste měli, stejně jako vlastnosti, jak je plné železa, vitamínů, výživy, a také zlepšující vlastnosti imunity.
Zajímalo by vás, jestli to všechno má skvělé i pro „zelená“ jablka? Jsou stejně přitažlivé jako jejich červený protějšek?

Zelená jablka jsou ve skutečnosti AC Milan Dres zdravá. Poskytují vám úlevu od řady onemocnění a také vás udržují zdravé.
Nějaký důkaz?
Je jich spousta. To je důvod, proč se vyžadujete informovat o výhodách ekologických jablek, pokud jde o pokožku, vlasy a krásu, kromě zdraví.

Jablka přátelská k ekologicky ekologicky se nazývají jablka „Granny Smith“.
Podívej se:

Co je to ekologické Apple?
Zelená zářivá kůže. Úžasný i kyselý vkus. Šťavnaté k jílci a také extrémně chutné k jídlu. Přesně tak bych chtěl shrnout ekologicky šetrné Apple.
Nějaký nápad, co dělá ekologická jablka zvláštní?

I když mají potřebné živiny, jako jsou vlákniny, proteiny, minerály a vitamíny, toto ovoce má „kyselou chuť“, díky čemuž je v domácnosti jablek jedinečný.

A proč? Protože jsou plné více živin a mají více zdraví a wellness výhod než červená jablka.

Stručně řečeno, ekologická jablka mají:
Méně cukru
Více vlákniny
Vyšší hladiny antioxidantů
Více proti stárnutí a také výhody krásy
A více vitamínů než červených jablek!

Nutriční hodnoty v jednom šálku ekologické jablečné šťávy?
Popis: Chcete-li vytvořit 1 šálek ekologické jablečné šťávy, vyžadujete si vzít 4 šálky nakrájených jablek pro odlupování ekologicky šetrné. Následně je to výživa, kterou získáte:
Hodnoty:
Porce: 1 šálek
Calories94sodium0 mg
Celkový tuk0 GPOTASSIUM0 mg
Nasycené0 gtotal carbs0 g
Polynenasycené0 gDietary Fiber0 g
Mononenasycenované0 gsugars0 g
Trans0 gprotein0 g
Cholesterol0 mg

Výživa zelených jablek:
Jablka jsou plná výživy a ekologicky šetrné Apple není výjimkou. Proto vyžadují být zahrnut do vaší každodenní stravy, jinak vaše tělo bude chybět dobrota zdraví.
Hodnoty výživy
Jeden (1) střední ekologický Apple má následující:
Protein0,47 GMS
Calories95
Dietní vlákno 4,4 Gms

Následuje rozpis minerálů v ekologickém Apple:
Draslík195 mg
Vápník11 mg
Fosforus20 mg
Magnesium9 mg
Manganese0.064 mg
Iron,22 mg
Sodík2 mg
Iron,22 mg
Sodík2 mg
COPPER0.049 MG
Zinek 0,07 mg

Stopové množství dalších minerálů.
Toto je přehled vitamínů v ekologickém Apple:
Vitamin A98 IU
Vitamin B1 (thiamin) 0,031 mg
Vitamin B2 (riboflavin) 0,047 mg
Niacin0.166 mg
Folát5 mcg
Kyselina pantothenic0,111 mg
Vitamin B60.075 mg
Vitamin C8,4 mg
Vitamin E0.33 mg
Vitamin K4 MCG

Další vitamíny jsou přítomny v malém množství.

Zelená jablka kalorie
Popis: Podle amerického ministerstva zemědělství, jeden 3,5-oz. Ekologické jablko s kůží obsahuje 52 kalorií. 3,5 oz. Apple má 48 kalorií, pokud je budete jíst bez kůže.
Zde je seznam výhod ekologických jablek pro vlasy, pokožku i zdraví:
1. Bohaté dietní vlákno:
Popis: Bohatý zdroj vlákniny, ekologická jablka pomáhají při zmírnění pohybů střev (pokud jsou spotřebovány s kůží). Rovněž se vyhýbá nadýmání a pomáhá rychlému trávení.
Poznámka: Ekologicky šetrné Apple má dietní vlákno 5 gm. Takže sníst „zelené“ Španělská fotbalová reprezentace Dres jablko denně, pokud chcete vyplavit toxiny z vašeho těla a také zůstat bez všech typů trávicích problémů.

2. Posiluje kosti
Popis: Minerál bohatý! To jsou ekologická jablka. Stejně jako jaké typy minerálů má ekologické Apple? Železo, draslík, měď a zink, které jsou důležité pro vývoj kostí.
Poznámka: Ženy, které jsou ve fázi menopauzy, by měly pravidelně jíst ekologická jablka. Proč? protože jim pomáhá zabránit osteoporóze.

3. Podporuje zdraví plic
Popis: Jíst ekologické jablko denně snižuje možnosti astmatického útoku, protože má flavonoidy. Když porovnáte ekologická jablka s červenými jablkami, mají první (což znamená ekologické) vlastnosti antiastmatu, antioxidanty a proti zánětlivé vlastnosti.
Poznámka: Jíst ekologická jablka na rutinní bázi se uvádí na snižování rakoviny plic u chlapa i u žen.

4. Pomáhá při hubnutí
Popis: Ti z vás, kteří se chtějí z vašeho těla zbavit otravného tuku-váš resort je přímo tady v ekologických jablkách. Díky nízkému sodíku, cukru i tuku, ekologicky Tuniská fotbalová reprezentace Dres šetrná jablka zvyšují proces hoření kalorií. Pomozte vám tak dosáhnout cílů na hubnutí mnohem rychleji.
POZNÁMKA: S nízkým obsahem kalorií a bohatých na vlákninu, ekologická jablka řeší vaše hladové bolesti, zejména když je berete brzy ráno na lačný žaludek.

5. Nejlepší pro cukrovku
Popis: Pro všechny diabetiky je ekologicky přátelský Apple požehnáním. Udržuje hladinu cukru v krvi pod kontrolou. Ekologické jablko, když je konzumováno na prázdném břiše, zpožďuje absorpci cukru v těle.
Poznámka: Věděli jste, FEMAnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *